عرضه‌ی گوشی سامسونگ اس ۲۱ اولترا با اس پن در ۲۰۲۱: احتمال حذف کامل سری نوت!

گزارشات جدید حاکی از آنست که سامسونگ در صدد است تا تغییراتی جدی در زمینه‌ی عرضه‌ی پرچمداران خود به ویژه گوشی سامسونگ اس ۲۱ اولترا انجام دهد. همانطور که می‌دانید این غول کره‌ای همزمان با عرضه‌ی گوشی سامسونگ گلکسی اس ۲۰، از دو مدل دیگر آن گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا هم رونمایی کرد و همچنین سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ نیز با نسخه‌ی گلکسی نوت ۲۰ اولترا معرفی شد که در حال حاضر جدیدترین گوشی سامسونگ ۲۰۲۰ به حساب می‌آید.

با استناد بر گزارش‌ها، قرار است که سامسونگ گلکسی اس ۲۱ اولترا از سری اس ۲۱ به عنوان نسخه‌ی جایگزین گلکسی اس ۲۰، همراه با اس پن عرضه شود. احتمالاً این گوشی در نیمه اول سال ۲۰۲۱ رونمایی خواهد شد و بدون شک عنوان بهترین گوشی سامسونگ را ازآن خود خواهد کرد.

احتمالات موجود، خبر از عرضه‌ی موبایل سامسونگ گلکسی اس ۲۱ با نام رمزگذاری شده‌ی Unbound و در نسخه‌های M1 و N2 و O3 می‌دهد. البته اس پن همراه با نسخه‌ی O3 روانه‌ی بازار خواهد شد.

تاریخ احتمالی عرضه‌ی گوشی سامسونگ اس ۲۱ اولترا

تاریخ احتمالی عرضه‌ی گوشی سامسونگ اس 21 اولترا

البته هنوز سامسونگ اطلاعات دقیقی از عرضه‌ی گلکسی نوت۲۱ برای سال آینده منتشر نکرده است؛ اما گمانه‌زنی‌ها بیانگر آن است که سامسونگ قصد دارد که تولید گوشی‌های‌ سری نوت را متوقف کرده و تولید گوشی گلکسی زد فولد ۳ به همراه اس پن را جایگزین آن کند. بنابراین، مدل‌های بعدی گوشی سامسونگ سری گلکسی اس در نیمه‌ی اول ۲۰۲۱ و گوشی‌های سامسونگ گلکسی زد فولد و زد فیلیپ در نیمه‌ی دوم ۲۰۲۱ راهی بازار خواهند شد.

❌توجه توجه مدرن ترین صفحه ساعت را اینجا مشاهده کنید همین الان کلیک کن❌

با توجه به پیشرفت در زمینه‌ی تولید انبوه فنآوری شیشه‌ی فوق‌العاده نازک (UTG)، سامسونگ توانایی تولید ۶۰۰۰۰۰ واحد از نمایشگرهای تاشو در ماه را داشته و برنامه دارد که تا پایان سال جاری این میزان تولید را در ماه به یک میلیون نمایشگر تاشو گوشی موبایل برساند.

شاید فروش گوشی‌های تاشو به اندازه‌ی گوشی‌های سری نوت نباشد، اما سود حاصل از فروش گوشی‌های تاشو، فروش تعداد کمتر آنها را جبران خواهد کرد. البته ناگفته نماند که انتظار می‌رود سامسونگ گلکسی اس ۲۱ فروش بیشتری را برای این شرکت رقم زند.

از آنجایی که Samsung گوشی‌های پرچم‌دار فوق‌العاده‌ زیادی را در چنته دارد، کم کردن تعداد این گوشی‌ها چندان ایده‌ی بدی به نظر نمی‌رسد.

نظر شما در مورد توقف تولید گوشی‌های سری نوت و خرید گوشی‌های گران قیمت گلکسی زد فولد ۳ با پشتیبانی از اس پن چیست؟ نظرات خود را با ۱۹کالامگ به اشتراک بگذارید.

جدیدترین قیمت گوشی موبایل در ۱۹ آذر | از سامسونگ و هوآوی تا شیائومی و اپل
...
جالب است ببینید۱۰تا از زشت ترین گوشی که تاکنون ساخته شده است
...
نوشتن نظر