• سریال گلپری قسمت 4

سریال گلپری قسمت 4

تماشای رایگان سریال و فیلم 

دانلود سریال گلپری قسمت 4


خلاصه قسمت4

در خانه یعقوب خان، بچه ها به خاطر این که مجبورند با مادرشان به استانبول بروند ناراحتند. پدربزرگشان اطمینان می دهد که به زودی آنها را برمی گرداند. عمه کادر و فاطما خانم گریه می کنند و بچه ها را در آغوش می گیرد. سپس همگی تا جلوی در خانه می روند تا بچه ها را راهی کنند. بدریه که جدایی از خانواده اش برایش سخت است گریه هایش تمامی ندارد. گلپری به خاطر زحماتی که کادیر برای بچه ها کشیده از او تشکر می کند. اما کادیر در جواب، او را نفرین می کند.

وقتی گلپری و کادیر و بچه ها سوار ماشین می شوند گلپری که سعی دارد با آنها ارتباط برقرار کند می گوید: «من همش تو این آرزو بودم که به شما برسم. می دونم ازم ناامیدید ولی قول می دم که تمام اشک هایی که به خاطر من ریختید رو تبدیل به خنده کنم. دوست هم می شیم و یه زندگی جدید می سازیم. » حسن با بی ادبی می گوید: «تو حسابی تو زندان رویا پرداز شدی. سرمون رو درد آوردی. ببر صداتو! » در ادامه کادیر و گلپری در فرودگاه از هم جدا می شوند و گلپری و بچه ها باهم به استانبول می روند. در تمام مسیر حسن و بدریه با مادرشان حرفی نمی زنند و سرشان را به گوشی هایشان گرم می کنند.

یعقوب خان، سلیمان و پسرش علی را صدا می زند تا کاری را به آنها بسپارد. او به سلیمان می گوید: «یه راهی پیدا کردم که هم اژدر رو تبرئه کنیم و هم نوه هام رو برگردونیم. » سپس به علی می گوید: «تو هنوز بدریه ی من رو میخوای؟ »

در استانبول، گلپری بچه ها را به خانه اش می برد وقتی آنها خانه ی سرایداری و کوچک او را می بینند می گویند که نمی توانند در آن سوراخ زندگی کنند و مدام از آنجا ایراد می گیرند. گلپری با اینکه خجالت زده و شرمنده شده سرش را بالا می گیرد و محکم می گوید: «آره خونمون همینجاست. اینجا زندگی می کنیم. » حسن و بدریه هرکدام اتاق جداگانه ای می خواهند و جان هم با ناراحتی فقط نگاه می کند و چیزی نمی گوید.

کادیر و شیما پیش یک مشاور خانواده می روند. کادیر با آرامش به مشاور توضیح می دهد: «شیما مامانم رو تو خونمون نخواست و مامانم هم رفت. البته متهمش نمی کنم اما یک هفته بعد از اون ماجرا مامانم تو خونه اش خونریزی مغزی کرد، 17 روز تو کما بود و سه ماه تحت نظر. خب… آدم نمیتونه به این فکر نکنه که اگه پیش خودمون بود و سریع می رسوندیمش بیمارستان… بعد از اون روز ما از هم دور شدیم. مثل دوتا غریبه شدیم. ماه ها گذشت، بعد از یک سال یه شب من با دوستام بیرون رفته بودم با یه زن آشنا شدم. بعدش رو هم به شیما گفتم. » شیما می گوید: «عشقم بگو که خیانت کردم. » کادیر ادامه می دهد: «خیانت نکردم. قصدش رو داشتم اما نکردم. گرچه می دونم چیزیو عوض نمی کنه. تو این رفتار رو، این لحن و تن صدا… این کار رو برای فشار آوردن به من انجام میدی و موفق هم میشی. بگذریم… بعدش هم شیما دُزش رو برد بالا، گوشیم رو بررسی کرد، لپ تاپم رو زیرو رو کرد، منو تعقیب کرد و به تازگی جلوی یکی از موکل های خانمم رو گرفته و تهدیدش کرده. » شیما می گوید: «چه انتظاری داشتی؟ برای محافظت  از زندگیمون انجام دادم. من برات عمرم رو گذاشتم. به خاطر بزرگ کردن بچمون کارم رو ول کردم، برای این که تو تو کارت پیشرفت کنی خودم رو فدا کردم. » کادیر می گوید: «کاش که انجام نمی دادی. من خسته شدم از اینکه مقصر باشم .من اشتباه کردم و اشتباهم رو قبول کردم اما نمی تونم یه عمر تاوان پس بدم. باید این مشکل رو حل کنیم وگرنه نمی تونیم این ازدواج رو پیش ببریم. » شیما با شنیدن این حرف با ناراحتی از اتاق بیرون می رود.

حسن سر میز شام همه ی غذاهای گلپری را بیرون می ریزد و همراه خواهر و برادرش از خانه ی او می رود. گلپری هم دنبال آنها می رود و می گوید: «من می خواستم دوباره یه خانواده باشیم. » وسط پیاده رو، بدریه با عصبانیت می گوید: «ما خانواده داشتیم. مادرمون کادر بود. پدرمون بابابزرگ بود. همه چیز داشتیم. اما تو مارو انداختی تو چاله. حقوق تو اندازه ی لاک من هم ارزش نداره. » گلپری با چشم های پر از اشک می گوید: «اینا مهمه دخترم؟ به اندازه دنیا پول داشته باشی اما خانواده نداشته باشی به چه دردی می خوره؟ »حسن می گوید: «مارو بفرست بریم. تو رو دوست نداریم. فراموشت کردیم. » این حرف ها باعث سرازیر شدن اشک های گلپری می شود. آنها در پارک کنار هم می نشینند.  ناگهان علی از راه می رسد. بدریه را صدا می زند و دست او را می گیرد و می گوید: «از بابابزرگت خواستگاری کردم تورو بهم داد. »سپس برای راحت شدن خیال حسن چشمکی به او می زند. گلپری از دخترش  دفاع می کند و سعی می کند که مانع رفتن او شود اما بدریه با اینکه خودش هم تعجب کرده به مادرش می گوید: «تو دخالت نکن. به جای اینکه تو طویله باشم میتونم با علی ازدواج کنم و خانم باشم. » سپس همراه علی سوار ماشین می شود و می رود. گلپری دنبال ماشین می دود و کمک می خواهد و کادیر که برای هواخوری به پارک آمده او را می بیند.

شما هم میتوانید در مورد این کالا بنویسید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سریال گلپری قسمت 4

  • کد محصول: 471
  • وزن کالا: 0.00000000 g
  • موجودی: 1000
تعداد فروش: 0 سفارش
.......................................
  • 1,000تومان

  • آیا از قیمت کالا راضی هستید؟

    بله خیر

تعداد بازدید: 214

برچسب ها: سریال گلپری قسمت 4،گلپری قسمت چهارم

جديدترين ها

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موز کد 553

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موز کد 553

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موزطریقه مصرف :ابتدا باقیمانده غذاها را از روی ظروف پاک نمایید سپس با توجه به چربی و تعداد ظروف ،میزان مناسبی از مایع ظرفشویی را بر روی اسفنج مرطوب ریخته سپس ظروف را با آن شسشتشو نمایید.ترکیبات آب دیونیزه،الکل،بنزن س..

8,000تومان

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552ارتفاع پاندول ساعت حدودا 70 سانتی متر عدسی پاندول 18 سانتی متر طرحدار برجسته دارای 4 عدد سیم فرجنس ترکیب فلز و پلاستیکرنگ طلایی   مناسب ساعتهای ایستاده چوبی ، ساعتهای برنجی و پلاستی..

17,000تومان

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551 چای شکسته ممتاز :این نوع چای سیاه که در درجه ی دوم قرار دارد، کیفیتی نظیر چای سرگل دارد، با این تفاوت که درصد خلوص آن کمتر می باشد و در کارخانه چای، توسط فیلتر های مخصوص جداسازی می شود. زمان دم ای..

28,700تومان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالمان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالمان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالماندرصورت مشاهده خطا و یا مشکل میتوانید در بخش نظرات اعلام نمایید فیلم سینمایی «حکمرانی ظالمان» اثری از سینمای هنرهای رزمی شرق آسیا به کارگردانی سو چائو پین و جان وو است. سو چائو پین فیلمنامه «حکمرانی ظالمان» را نگاشته‌..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 102

سریال گلپری قسمت 102

سریال گلپری قسمت 102تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 102بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 102سریال گلپری قسمت 10..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 101

سریال گلپری قسمت 101

سریال گلپری قسمت 101تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 101بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 101سریال گلپری قسمت 10..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 100

سریال گلپری قسمت 100

سریال گلپری قسمت 99تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 99بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 100سریال گلپری قسمت 100,..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 99

سریال گلپری قسمت 99

سریال گلپری قسمت 99تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 99بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 99سریال گلپری قسمت 99 تم..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 98

سریال گلپری قسمت 98

سریال گلپری قسمت 98تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 98بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 97سریال گلپری قسمت 98سریال گلپری قسمت 98 تماشای رایگان س..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 97

سریال گلپری قسمت 97

سریال گلپری قسمت 97تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 97بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 97خلاصه سریال گلپری قسمت 97..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 96

سریال گلپری قسمت 96

سریال گلپری قسمت 96تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 96بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 96خلاصه سریال گلپری قسمت 96..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 95

سریال گلپری قسمت 95

سریال گلپری قسمت 95تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 95بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 95خلاصه سریال گلپری قسمت 95یعقوب خان برای ملاقات ای..

1,000تومان

ُ