• سریال گلپری قسمت 90

سریال گلپری قسمت 90

تماشای رایگان سریال و فیلم 

دانلود سریال گلپری قسمت 90

بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید 


دانلود سریال گلپری قسمت 90

خلاصه سریال گلپری قسمت 90


کادیر بعد از فهمیدن رابطه عاشقانه آرتمیس و حسن به آنها می گوید: “من و گلپری به تصمیمتون احترام می ذاریم. خوبه که این موضوع رو از ما پنهون نکردید.” او همچنین می خواهد قضیه ازدواجش با گلپری را هم تعریف کند اما گلپری ابرو بالا می اندازد و اجازه نمی دهد. آنها تصمیم می گیرند همچنان به پنهان کاری خود ادامه دهند.
حسن تصمیم دارد به گوکان سری بزند. آرتمیس هم به جشن تولد دوست صمیمی اش دعوت است. حسن وقتی می فهمد که دوروک هم در جشن حضور دارد همراه آرتمیس می رود. آرتمیس با خوشحالی حسن را به دوستانش معرفی می کند. سلن حرص می خورد و برایشان قیافه گرفته و هر چند دقیقه یک بار حرف کنایه آمیزی می زند. آرتمیس سر میز حالش بد می شود و به سرویس بهداشتی می رود و باز هم بالا می آورد. او مضطرب می شود و با تعجب از خودش می پرسد: “چرا اینجوری شد؟ من که الان خیلی خوشحالم و چیز بدی هم که نخوردم.” از طرفی کوگان که متوجه شده حسن در آن وضعیت به جشن تولد رفته عصبی می شود و به طرف کافه حرکت می کند.
مسعود درباره یعقوب خان به شیما می گوید که او به بیمارستان رفته و به زودی به پرونده اش رسیدگی خواهند کرد. شیما از مسعود تشکر می کند و می گوید که با وجود او نگران هیچ چیز نمی شود.
گلپری و آجدا با هم درددل می کنند و جان در میان حرف های مادرش می شنود که ازدواج او شروع نشده تمام شده است. بنابراین با عصبانیت گلپری را به دروغ گویی متهم می کند و سپس به خانه کادیر می رود و به او می گوید: “تو به من دروغ گفته بودی سوپرمن؟ چرا بهم دروغ گفتی؟ مامانم گفت تموم شده.” شیما با شنیدن حرف های جان به فکر فرو می رود. کادیر به خانه گلپری می رود و برای جان توضیح می دهد که چیزی تمام نشده و فقط فعلا باید رازشان را به کسی نگویند.
گوکان جلوی جمع یقه حسن را می گیرد و به او می گوید که از کافه بیرون بیاید تا صحبت کنند. حسن همراه او می رود و تمام مهمان ها هم پشت سرش راه می افتند. گوکان چند مشت به حسن می زند و با داد وبیداد می گوید: “تو دروغگویی! من تو رو داداش خودم می دونستم. نگو که پسر قاتل بابام بودی.” آرتمیس از حسن دفاع می کند و گوکان با بغض ادامه می دهد: “پدر کثافتت اونو کشت. زندگیمو ازم دزدیدی حسن. شاید جرئت می کرد و یه روز بهم می گفت که بابامه. اون وقت منم صاحب خانواده می شدم.” حسن چیزی برای گفتن ندارد و گریه اش می گیرد و معذرت خواهی می کند. گوکان با عصبانیت می گوید: “دیگه جلوم سبز نشو. اگه ببینمت بلای جونت می شم. برادریمون تمومه.” او می رود و حسن ناراحت و غمگین روی زمین می نشیند. دوستان آرتمیس و مخصوصا دوروک هرکدام متلکی به حسن می گویند و چون او پسر یک قاتل است آرتمیس را به خاطر انتخابش سرزنش می کنند. دعوای کوچکی هم میان حسن و دوروک رخ می دهد. آرتمیس جلوی همه دست حسن را می گیرد و از آنجا می روند. حسن بغض می کند و در لابه لای درددل هایش با آرتمیس کاملا به گوکان حق می دهد و می گوید: “اون درست می گه. بابای من یه قاتله. من آدم نیستم. گوکان حق داره اینجوری فکر کنه. اگه تو هم اینجوری فکر کنی درکت می کنم.”
گوکان کلافه و آشفته قدم می زند و با عصبانیت می گوید: “اون می دونست. حسن جسد بابامو پیدا کرد. می دونست که ایوب بابامو کشته اما طرف باباشو گرفت.”


شما هم میتوانید در مورد این کالا بنویسید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سریال گلپری قسمت 90

  • کد محصول: 536
  • وزن کالا: 0.00000000 g
  • موجودی: 1000
تعداد فروش: 0 سفارش
.......................................
  • 1,000تومان

  • آیا از قیمت کالا راضی هستید؟

    بله خیر

تعداد بازدید: 272

برچسب ها: بازیگران سریال گلپری, پاورقی سریال, خلاصه سریال گلپری, خلاصه سریالهای گلپری, 'g\vd rslj 90, گلپری, گلپری 90, تماشای رایگان گلپری, بازیگران گلپری, قسمت90سریال گلپری, گلپری قسمت هشتادونهم, 90گلپری, 90 گلپری, nhkg, n vhd'hk 'g\vss.دانلود, دانلود رایگان قسمت 90 گلپری دوبله به فارسی, دوبله به فارسیی قسمت 90 گلپری,

جديدترين ها

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موز کد 553

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موز کد 553

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موزطریقه مصرف :ابتدا باقیمانده غذاها را از روی ظروف پاک نمایید سپس با توجه به چربی و تعداد ظروف ،میزان مناسبی از مایع ظرفشویی را بر روی اسفنج مرطوب ریخته سپس ظروف را با آن شسشتشو نمایید.ترکیبات آب دیونیزه،الکل،بنزن س..

7,000تومان 8,000تومان

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552ارتفاع پاندول ساعت حدودا 70 سانتی متر عدسی پاندول 18 سانتی متر طرحدار برجسته دارای 4 عدد سیم فرجنس ترکیب فلز و پلاستیکرنگ طلایی   مناسب ساعتهای ایستاده چوبی ، ساعتهای برنجی و پلاستی..

17,000تومان

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551 چای شکسته ممتاز :این نوع چای سیاه که در درجه ی دوم قرار دارد، کیفیتی نظیر چای سرگل دارد، با این تفاوت که درصد خلوص آن کمتر می باشد و در کارخانه چای، توسط فیلتر های مخصوص جداسازی می شود. زمان دم ای..

28,700تومان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالمان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالمان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالماندرصورت مشاهده خطا و یا مشکل میتوانید در بخش نظرات اعلام نمایید فیلم سینمایی «حکمرانی ظالمان» اثری از سینمای هنرهای رزمی شرق آسیا به کارگردانی سو چائو پین و جان وو است. سو چائو پین فیلمنامه «حکمرانی ظالمان» را نگاشته‌..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 102

سریال گلپری قسمت 102

سریال گلپری قسمت 102تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 102بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 102سریال گلپری قسمت 10..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 101

سریال گلپری قسمت 101

سریال گلپری قسمت 101تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 101بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 101سریال گلپری قسمت 10..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 100

سریال گلپری قسمت 100

سریال گلپری قسمت 99تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 99بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 100سریال گلپری قسمت 100,..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 99

سریال گلپری قسمت 99

سریال گلپری قسمت 99تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 99بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 99سریال گلپری قسمت 99 تم..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 98

سریال گلپری قسمت 98

سریال گلپری قسمت 98تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 98بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 97سریال گلپری قسمت 98سریال گلپری قسمت 98 تماشای رایگان س..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 97

سریال گلپری قسمت 97

سریال گلپری قسمت 97تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 97بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 97خلاصه سریال گلپری قسمت 97..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 96

سریال گلپری قسمت 96

سریال گلپری قسمت 96تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 96بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 96خلاصه سریال گلپری قسمت 96..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 95

سریال گلپری قسمت 95

سریال گلپری قسمت 95تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 95بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 95خلاصه سریال گلپری قسمت 95یعقوب خان برای ملاقات ای..

1,000تومان

ُ