• سریال گلپری قسمت 94

سریال گلپری قسمت 94

تماشای رایگان سریال و فیلم 

دانلود سریال گلپری قسمت 94

بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید 


دانلود سریال گلپری قسمت 94

خلاصه سریال گلپری قسمت 94

شیما و کادیر در جواب به خواسته ی آرتمیس سکوت می کنند و در همان لحظه گلپری هم در را باز می کند و حال آرتمیس را می پرسد. آرتمیس رو به او می گوید:« شما نیومده بودین، بهتر بودم.» گلپری با ناراحتی مجددا بلابه دور می گوید و آنجا را ترک می کند. کادیر دنبال او می رود اما گلپری می گوید که بعدا صحبت خواهند کرد. او مدتی قدم می زند و با نگاه کردن به حلقه ی ازدواجش به فکر فرو می رود.
آرتمیس باز هم از پدر و مادرش می خواهد که با هم ازدواج کنند. کادیر کنار او می نشیند و به آرامی می گوید:« می دونم ناراحت می شی اما نمی خوام بهت امید الکی بدم. با هم بودن من و مادرت دیگه غیرممکنه.» آرتمیس عصبانی می شود و دلیل این حرف را می پرسد. کادیر به او قول می دهد که در وقت مناسبی دلایلش را توضیح دهد.
حسن به ثبت احوال می رود و مطمئن می شود که مادرش متاهل است. او با عصبانیت به کادیر زنگ می زند اما وقتی می فهمد آرتمیس در بیمارستان است چیزی نمی گوید و با عجله خود را به آنجا می رساند و از پشت شیشه ی اتاق، آرتمیس را تماشا می کند. مدتی بعد کادیر هم کنار حسن می ایستد و حسن با عصبانیت به او می گوید:« رازتونو فهمیدم. آفرین بهت. توی گول زدن آدمایی که بهت اعتماد دارن کارت عالیه. خجالت نکشیدی وانمود می کردی می خوای کمکمون کنی اما درواقع تنها هدفت مادرم بوده؟!» کادیر در توضیح کاری که کرده مدتی از عشق و عاشقی و گذشته ها حرف می زند اما در نهایت حسن می گوید:« من حرفهای کسی که دروغ می گه و زیرآبی می ره رو باور نمی کنم.»
وقتی آرتمیس بیدار می شود حسن پیش او می رود و می خواهد درد دلش را بشنود. آرتمیس از حسن قول می گیرد که هیچ وقت ترکش نکند و بعد در آغوش او گریه می کند.
شیما وقتی می فهمد که دخترش مبتلا به بولیمیاست آشفته می شود و از کادیر می خواهد که برای بهتر شدن حال دخترشان نقش زن و شوهر و خانواده ی شاد را بازی کنند. کادیر قبول نمی کند و می گوید که آرتمیس باید با واقعیتها رو به رو شود. او اعتراف می کند که با گلپری ازدواج کرده است. شیما لبخند تلخی می زند.
گوکهان سعی دارد بیمارستانی که ایوب در آن بستری شده را پیدا کند. او به کورای می گوید:« تا انتقام نگیرم راحت نمی شم. اون یه جون بهم بدهکاره.»
یعقوب خان برای استراحت به خانه می رود و وقتی می فهمد که ایوب در تیمارستان بستری خواهد شد ناراحت و غمگین می شود اما چون هنوز از دست او عصبانی است می گوید که هرگز به دیدن پسرش نخواهد رفت. کادر عصبانی می شود و به پدرش اعتراض می کند و او را مقصر اصلی بلاهایی که سر خانواده شان آمده می داند. کمی بعد فاطما هم از یعقوب خان می خواهد که با ایوب قهر نکند و از این به بعد سعی کند زندگی خوبی برای بچه هایشان بسازد.
حسن با گلپری در پارکی قرار می گذارد و به محض دیدن او با عصبانیت فریاد می زند:« دیگه پسری به اسم حسن نداری. تو و بابام با هم فرقی ندارید. هر دوتون دروغ می گید. تنها آدم باارزش تو کادیر بوده. تنها هدفت با اون بودن بوده. حالا برو پیش شوهرت.» گلپری دست او را می گیرد و توضیح می دهد:« بخاطر همین رفتارات نتونستم بگم… شماها جون منید همه چیز منید اما انسان واسه قلبش دنبال شریک می گرده. تو باید اینو خوب بدونی چون خودتم تجربشو داری.» حسن می گوید:« بازم داری دروغ می گی. من یه قولی دادم و برخلاف شماها سر قولم می مونم. حالا که یه شوهر داری من دیگه تو زندگیت نیستم.» حسن می رود و گلپری که نمی داند چه باید بکند فقط می تواند اسم او را صدا بزند.

شما هم میتوانید در مورد این کالا بنویسید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سریال گلپری قسمت 94

  • کد محصول: 541
  • وزن کالا: 0.00000000 g
  • موجودی: 1000
تعداد فروش: 0 سفارش
.......................................
  • 1,000تومان

  • آیا از قیمت کالا راضی هستید؟

    بله خیر

تعداد بازدید: 244

برچسب ها: بازیگران سریال گلپری, پاورقی سریال, خلاصه سریال گلپری, خلاصه سریالهای گلپری, 'g\vd rslj 94, گلپری, گلپری 94, تماشای رایگان گلپری, بازیگران گلپری, قسمت94 سریال گلپری, گلپری قسمت نود و سوم, 94گلپری, 94 گلپری, nhkg, n vhd'hk 'g\vss.دانلود, دانلود رایگان قسمت 94 گلپری دوبله به فارسی, دوبله به فارسیی قسمت 94 گلپری,

جديدترين ها

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موز کد 553

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موز کد 553

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موزطریقه مصرف :ابتدا باقیمانده غذاها را از روی ظروف پاک نمایید سپس با توجه به چربی و تعداد ظروف ،میزان مناسبی از مایع ظرفشویی را بر روی اسفنج مرطوب ریخته سپس ظروف را با آن شسشتشو نمایید.ترکیبات آب دیونیزه،الکل،بنزن س..

7,000تومان 8,000تومان

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552ارتفاع پاندول ساعت حدودا 70 سانتی متر عدسی پاندول 18 سانتی متر طرحدار برجسته دارای 4 عدد سیم فرجنس ترکیب فلز و پلاستیکرنگ طلایی   مناسب ساعتهای ایستاده چوبی ، ساعتهای برنجی و پلاستی..

17,000تومان

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551 چای شکسته ممتاز :این نوع چای سیاه که در درجه ی دوم قرار دارد، کیفیتی نظیر چای سرگل دارد، با این تفاوت که درصد خلوص آن کمتر می باشد و در کارخانه چای، توسط فیلتر های مخصوص جداسازی می شود. زمان دم ای..

28,700تومان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالمان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالمان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالماندرصورت مشاهده خطا و یا مشکل میتوانید در بخش نظرات اعلام نمایید فیلم سینمایی «حکمرانی ظالمان» اثری از سینمای هنرهای رزمی شرق آسیا به کارگردانی سو چائو پین و جان وو است. سو چائو پین فیلمنامه «حکمرانی ظالمان» را نگاشته‌..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 102

سریال گلپری قسمت 102

سریال گلپری قسمت 102تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 102بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 102سریال گلپری قسمت 10..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 101

سریال گلپری قسمت 101

سریال گلپری قسمت 101تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 101بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 101سریال گلپری قسمت 10..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 100

سریال گلپری قسمت 100

سریال گلپری قسمت 99تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 99بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 100سریال گلپری قسمت 100,..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 99

سریال گلپری قسمت 99

سریال گلپری قسمت 99تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 99بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 99سریال گلپری قسمت 99 تم..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 98

سریال گلپری قسمت 98

سریال گلپری قسمت 98تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 98بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 97سریال گلپری قسمت 98سریال گلپری قسمت 98 تماشای رایگان س..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 97

سریال گلپری قسمت 97

سریال گلپری قسمت 97تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 97بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 97خلاصه سریال گلپری قسمت 97..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 96

سریال گلپری قسمت 96

سریال گلپری قسمت 96تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 96بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 96خلاصه سریال گلپری قسمت 96..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 95

سریال گلپری قسمت 95

سریال گلپری قسمت 95تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 95بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 95خلاصه سریال گلپری قسمت 95یعقوب خان برای ملاقات ای..

1,000تومان

ُ