• سریال گلپری قسمت 84

سریال گلپری قسمت 84

تماشای رایگان سریال و فیلم 

دانلود سریال گلپری قسمت 84

بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید 


خلاصه سریال گلپری 84

حسن و آرتمیس با هم قرار می گذارند. آرتمیس که متوجه ناراحت و دمق بودن حسن شده، با خنده می گوید:« کک مکی همیشه واسه شنیدن درد و دلهاتون آمادست.» حسن دستهای او را می گیرد و می گوید:« تو همیشه اینجوری به من لبخند بزن، اگه قراره همیشه همینجوری نگاهم کنی پس اشکالی نداره که مشکلات هم سراغم بیان.» آنها هنگام خداحافظی یکدیگر را در آغوش می گیرند و آرتمیس با ذوق و شوق کیکی که خودش پخته را به حسن می دهد.
گلپری به خانه می رود و متوجه می شود که بدریه گریه کرده و بسیار ناراحت است. بدریه که خودش ماجرا را از جان شنیده، با بغض به مادرش توضیح می دهد که ایوب چند روز پیش جان را هم اذیت کرده و او را هل داده است. بدریه تصمیم می گیرد که در خانه ی گلپری بماند. گلپری پس از شنیدن این ماجرا با عصبانیت به خانه ی یعقوب خان می رود و در حالی که با مشت در را می کوبد اسم ایوب را فریاد می زند. ایوب به طرف گلپری می آید و همان ابتدا سیلی محکمی از او می خورد. گلپری که به شدت عصبانی است یقه ی ایوب را می گیرد و می گوید:« دیگه هیچ وقت به بچه هام دست نزن.» ایوب فریاد می زند:« من پدرشونم. هم محبت می کنم و هم کتک می زنم. به تو چه؟» گلپری می گوید:« تو هیچیشون نیستی. من هم مادرشونم و هم پدرشونم.» ایوب هم وسط این دعوا سوالهای خودش را دارد و از او می پرسد که روز تصادف در ماشین مرد غریبه چه می کرده است؟ گلپری می گوید:« کادیر غریبه نیست. تو غریبه ای. من همه چی رو فهمیدم. تو سالها منو تو یه قفس حبس کردی و خانوادگی رو سرم خراب شدین و زندگیمو نابود کردین. ولی دیگه اجازه ی این کارو نمی دم…تو آدم پست فطرت و بی شخصیتی هستی که سالها به زنش دروغ گفته.» ایوب می گوید:« بی شخصیتی، هان؟ عاشق شدن بی شخصیتیه؟ گلم من عاشقت شدم. بخاطرت صمیمی ترین رفیقم رو فروختم و اونو کشتم. الان بازم می کشمش و یه ثانیه هم فکر نمی کنم.» گلپری درحالی که با خشم به او خیره شده می گوید:« منم تو رو می کشم. یه ثانیه هم تردید نمی کنم. از بچه ها فاصله بگیر و بهشون نزدیک نشو.» گلپری از همانجا مستقیما به خانه ی کادیر می رود و جلوی در با عجله به او می گوید که پیشنهادش را قبول می کند و فردا با او عقد خواهد کرد. کادیر کمی جا می خورد و لبخند می زند. گلپری در خانه اش به کمک جان و بدریه کیک درست می کند و شب به خانه ی کادیر می رود و برایش کمی کیک می برد و در خانه ی او چای درست می کند. کادیر نگاهش را از روی گلپری برنمی دارد و می گوید که این لحظه ها برایش باور نکردنی است. آنها روی کاناپه یکدیگر را در آغوش می گیرند و درباره ی خانواده ی پر جمعیتی که به زودی تشکیل خواهند داد صحبت می کنند.
گلپری شب را بیدار می ماند و برای خودش لباس عروسی می دوزد و صبح روز بعد به جان خبر می دهد که او را هم به مراسم عقدش خواهد برد.
از طرفی شیما هم با کمک مسعود زمان عقد را می فهمد. آرتمیس تلفنی با حسن صحبت می کند و لابه لای حرفهایش می گوید:« من یه سوال مسخره هم دارم. مامانم یه چیزایی ازم پرسید که مغزمو به هم ریخت. مامان تو و بابای من که امکان نداره ازدواج کنن، نه؟» حسن می خندد و می گوید:« امکان نداره. مامان من ازدواج نمی کنه. همچین زنی نیست. مامان تو شیما خانم هم نترسه.»
ایوب از سیفو می شنود که سعید ماهیگیر می خواهد اوزکان را برای دستکاری ماشین یک نفر ملاقات کند. ایوب که هدف سعید را فهمیده است مدام سیفو را بخاطر این حماقتش سرزنش می کند و در نهایت تصمیم می گیرد که خودش به جای اوزکان سر قرار حاضر شود و با سعید صحبت کند تا او دیگر پیگیر ماجرا نباشد. سیفو آدرس محل قرار را به سعید می دهد تا به بهانه ی ملاقات با اوزکان، او را با ایوب روبه رو کند. سعید هم آدرس را به حسن می دهد تا با هم سر قرار بروند.
گوکهان بخاطر اینکه بدریه را هنگام سوار شدن در ماشین ارکان دیده از او دلخور است و گله می کند. بدریه کمی عصبی می شود و با بغض درباره ی سختی هایی که کشیده و چیزهایی که از دست داده صحبت می کند و بعد می گوید:« من فقط می خواستم با دوستام یه زمان نرمال بگذرونم. همش همین.» او مدتی هم درباره ی پدر و مادرش و بد رفتاری های ایوب، با گوکهان حرف می زند. گوکهان با صبوری به حرفهای او گوش می دهد و او را در آغوش می گیرد.


شما هم میتوانید در مورد این کالا بنویسید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سریال گلپری قسمت 84

  • کد محصول: 531
  • وزن کالا: 0.00000000 g
  • موجودی: 1000
تعداد فروش: 0 سفارش
.......................................
  • 1,000تومان

  • آیا از قیمت کالا راضی هستید؟

    بله خیر

تعداد بازدید: 471

برچسب ها: گلپری, سریال گلپری قسمت 84, دانلود رایگان گلپری, قسمت 84 گلپری

جديدترين ها

ساعت ایستاده رادین کد 302

ساعت ایستاده رادین کد 302

رادین ایستاده کد 302جنس : چوبرنگ قهوه ای و کرم.جهت سفارش: مظفری 09368430936##فروش_جدیدترین_ساعت_ایستاده_چوبی09368430936پاسخگویی_فقط_دایرکت@happykalacom..

775,000تومان

ساعت ایستاده رادین کد 300

ساعت ایستاده رادین کد 300

رادین ایستاده کد 300جنس : چوبرنگ قهوه ای و کرم.جهت سفارش: مظفری 09368430936##فروش_جدیدترین_ساعت_ایستاده_چوبی09368430936پاسخگویی_فقط_دایرکت@happykalacom..

775,000تومان

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موز کد 553

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موز کد 553

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موزطریقه مصرف :ابتدا باقیمانده غذاها را از روی ظروف پاک نمایید سپس با توجه به چربی و تعداد ظروف ،میزان مناسبی از مایع ظرفشویی را بر روی اسفنج مرطوب ریخته سپس ظروف را با آن شسشتشو نمایید.ترکیبات آب دیونیزه،الکل،بنزن س..

8,000تومان

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552ارتفاع پاندول ساعت حدودا 70 سانتی متر عدسی پاندول 18 سانتی متر طرحدار برجسته دارای 4 عدد سیم فرجنس ترکیب فلز و پلاستیکرنگ طلایی   مناسب ساعتهای ایستاده چوبی ، ساعتهای برنجی و پلاستی..

25,000تومان

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551 چای شکسته ممتاز :این نوع چای سیاه که در درجه ی دوم قرار دارد، کیفیتی نظیر چای سرگل دارد، با این تفاوت که درصد خلوص آن کمتر می باشد و در کارخانه چای، توسط فیلتر های مخصوص جداسازی می شود. زمان دم ای..

28,700تومان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالمان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالمان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالماندرصورت مشاهده خطا و یا مشکل میتوانید در بخش نظرات اعلام نمایید فیلم سینمایی «حکمرانی ظالمان» اثری از سینمای هنرهای رزمی شرق آسیا به کارگردانی سو چائو پین و جان وو است. سو چائو پین فیلمنامه «حکمرانی ظالمان» را نگاشته‌..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 102

سریال گلپری قسمت 102

سریال گلپری قسمت 102تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 102بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 102سریال گلپری قسمت 10..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 101

سریال گلپری قسمت 101

سریال گلپری قسمت 101تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 101بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 101سریال گلپری قسمت 10..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 100

سریال گلپری قسمت 100

سریال گلپری قسمت 99تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 99بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 100سریال گلپری قسمت 100,..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 99

سریال گلپری قسمت 99

سریال گلپری قسمت 99تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 99بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 99سریال گلپری قسمت 99 تم..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 98

سریال گلپری قسمت 98

سریال گلپری قسمت 98تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 98بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 97سریال گلپری قسمت 98سریال گلپری قسمت 98 تماشای رایگان س..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 97

سریال گلپری قسمت 97

سریال گلپری قسمت 97تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 97بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 97خلاصه سریال گلپری قسمت 97..

1,000تومان

ُ