• سریال گلپری قسمت 89

سریال گلپری قسمت 89

تماشای رایگان سریال و فیلم 

دانلود سریال گلپری قسمت 89

بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید 


دانلود سریال گلپری قسمت 89

خلاصه سریال گلپری قسمت 89

حسن و بدریه به اتاقی که پدرشان در آن بستری است می روند. حسن از ایوب می خواهد که صادق باشد و بگوید که برای سعید دقیقا چه اتفاقی افتاده است. ایوب واقعیت را می گوید و اعتراف می کند که هل دادن سعید کار او بوده است. حسن پریشانتر می شود و با بغض رو به ایوب می گوید:« اون بابای گوکهان بود. گوکهان امروز باباشو دفن می کنه، بخاطر تو. اما حداقل اون خاطرات قشنگی با پدرش داره اما من حتی یه خاطره ی خوب از تو ندارم که لبخند به لبم بیاره. چون به همشون گند زدی.» ایوب با شرمندگی سکوت می کند و حسن ادامه می دهد:« اما من مثل تو آدم کثیفی نمی شم. به لج تو ما خوشبخت می شیم. خدا لعنتت می کنه.» بدریه هم با گریه از پدرش گله می کند و در آخر آرزو می کند که ای کاش ایوب می مرد و هیچ وقت پیششان برنمی گشت. حسن و بدریه از اتاق خارج می شوند و ایوب که دیگر کاری از دستش برنمی آید حرص می خورد و گریه اش می گیرد.
حسن نمی داند که چگونه قاتل سعید را به گوکهان معرفی کند و درمانده شده است. بدریه به او می گوید که چنین چیزی را اصلا نمی توان توضیح داد پس بهتر است این موضوع را مخفی کنند تا دوستی شان با گوکهان خراب نشود.
شیما که از رسیدگی ها و توجه های آرتمیس و کادیر به خودش بسیار خوشحال است، از مسعود می خواهد که نامه ی تهدید آمیزی آماده کند تا دشمن ساختگی شان بزرگتر و خطرناکتر به نظر برسد.
مراسم تشییع جنازه برگزار می شود و کارگرهای سعید به شدت گریه می کنند. بعد از مراسم گلپری و کادیر با هم به سمت خانه راه می افتند و آرتمیس هم در گوشه ای به حسن دلداری می دهد. بدریه از دور دست حسن را روی گونه ی آرتمیس می بیند و چون از رابطه ی آنها بی خبر بود، رو به حسن فریاد می زند:« واقعا که…باور نمی کنم!» سپس راهش را می گیرد و می رود. حسن مطمئن است که بدریه دهن لقی خواهد کرد و کادیر و گلپری را از رابطه ی آنها با خبر خواهد کرد. بنابراین تصمیم می گیرد هر چه زودتر خودش همه چیز را تعریف کند. او و آرتمیس همزمان با گلپری و کادیر تماس می گیرند و در کافه ای با آنها قرار می گذارند. از طرفی گلپری و کادیر که احساس می کنند بچه ها متوجه ازدواج آنها شده اند، مضطرب و نگران می شوند و در کافه منتظر می نشینند تا قضیه ی خودشان را برای بچه ها توضیح دهند اما از عکس العمل آنها می ترسند.
از سویی عثمان عکس ایوب را به گوکهان نشان می دهد و می گوید که او قاتل سعید است.
حسن و آرتمیس به کافه می رسند. همه اضطرابشان را پشت لبخندهایی که به هم می زنند قایم می کنند. حسن و آرتمیس برای توضیح رابطه شان شروع به مقدمه چینی می کنند و با لبخند از عشق و درک متقابل و اتفاقات عجیب و غیرمنتظره ی زند گی حرف می زنند. کادیر و گلپری خیال می کنند که حرفهای آنها درباره ی ازدواج خودشان است و بچه ها آنقدر بزرگ و فهمیده شده اند که به خوبی آنها را درک کرده اند و با ازدواجشان مخالفتی ندارند، به همین دلیل با خوشحالی حرفهای بچه ها را تایید می کنند اما به تدریج متوجه می شوند که حسن و آرتمیس عاشق هم شده اند و از خودشان صحبت می کنند. گلپری و کادیر با تعجب به صورت یکدیگر خیره می شوند و چون ابتدا بچه ها را تایید کرده اند، دیگر نمی توانند مخالفتی کنند.

شما هم میتوانید در مورد این کالا بنویسید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سریال گلپری قسمت 89

  • کد محصول: 533
  • وزن کالا: 0.00000000 g
  • موجودی: 1000
تعداد فروش: 0 سفارش
.......................................
  • 1,000تومان

  • آیا از قیمت کالا راضی هستید؟

    بله خیر

تعداد بازدید: 246

برچسب ها: بازیگران سریال گلپری, پاورقی سریال, خلاصه سریال گلپری, خلاصه سریالهای گلپری, 'g\vd rslj 89, گلپری, گلپری 89, تماشای رایگان گلپری, بازیگران گلپری, قسمت89سریال گلپری, گلپری قسمت هشتادونهم

جديدترين ها

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موز کد 553

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موز کد 553

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موزطریقه مصرف :ابتدا باقیمانده غذاها را از روی ظروف پاک نمایید سپس با توجه به چربی و تعداد ظروف ،میزان مناسبی از مایع ظرفشویی را بر روی اسفنج مرطوب ریخته سپس ظروف را با آن شسشتشو نمایید.ترکیبات آب دیونیزه،الکل،بنزن س..

7,000تومان 8,000تومان

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552ارتفاع پاندول ساعت حدودا 70 سانتی متر عدسی پاندول 18 سانتی متر طرحدار برجسته دارای 4 عدد سیم فرجنس ترکیب فلز و پلاستیکرنگ طلایی   مناسب ساعتهای ایستاده چوبی ، ساعتهای برنجی و پلاستی..

17,000تومان

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551 چای شکسته ممتاز :این نوع چای سیاه که در درجه ی دوم قرار دارد، کیفیتی نظیر چای سرگل دارد، با این تفاوت که درصد خلوص آن کمتر می باشد و در کارخانه چای، توسط فیلتر های مخصوص جداسازی می شود. زمان دم ای..

28,700تومان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالمان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالمان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالماندرصورت مشاهده خطا و یا مشکل میتوانید در بخش نظرات اعلام نمایید فیلم سینمایی «حکمرانی ظالمان» اثری از سینمای هنرهای رزمی شرق آسیا به کارگردانی سو چائو پین و جان وو است. سو چائو پین فیلمنامه «حکمرانی ظالمان» را نگاشته‌..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 102

سریال گلپری قسمت 102

سریال گلپری قسمت 102تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 102بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 102سریال گلپری قسمت 10..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 101

سریال گلپری قسمت 101

سریال گلپری قسمت 101تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 101بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 101سریال گلپری قسمت 10..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 100

سریال گلپری قسمت 100

سریال گلپری قسمت 99تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 99بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 100سریال گلپری قسمت 100,..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 99

سریال گلپری قسمت 99

سریال گلپری قسمت 99تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 99بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 99سریال گلپری قسمت 99 تم..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 98

سریال گلپری قسمت 98

سریال گلپری قسمت 98تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 98بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 97سریال گلپری قسمت 98سریال گلپری قسمت 98 تماشای رایگان س..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 97

سریال گلپری قسمت 97

سریال گلپری قسمت 97تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 97بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 97خلاصه سریال گلپری قسمت 97..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 96

سریال گلپری قسمت 96

سریال گلپری قسمت 96تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 96بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 96خلاصه سریال گلپری قسمت 96..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 95

سریال گلپری قسمت 95

سریال گلپری قسمت 95تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 95بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 95خلاصه سریال گلپری قسمت 95یعقوب خان برای ملاقات ای..

1,000تومان

ُ