• سریال گلپری قسمت 92

سریال گلپری قسمت 92

تماشای رایگان سریال و فیلم 

دانلود سریال گلپری قسمت 92

بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید 


دانلود سریال گلپری قسمت 92

خلاصه سریال گلپری قسمت 92

آرتمیس و حسن دست در دست هم و قدم زنان به جلوی مدرسه می رسند. آنها تمام لحظه هایی که با هم می گذرانند را باور نکردنی می دانند. سلن از داخل حیاط مدرسه خنده ها و نگاه های عاشقانه ی آنها را می بیند و حرص می خورد و ناراحت می شود. بعد از رفتن حسن، سلن با عصبانیت به آرتمیس نزدیک می شود و می گوید:« تو برنده شدی، آفرین بهت اما فقط رانت اول رو بردی. اصلا قصد ندارم حسن رو به تو بدم. جنگ تازه داره شروع می شه.» آرتمیس چیزی نمی گوید اما نگران و ناراحت می شود.
دکتر به فاطما و کادر می گوید که حال روحی و روانی ایوب خوب نیست و ابتدا باید او را مداوا کنند و بعد به زندان بفرستند.
بدریه قصد دارد در یک آزمون شرکت کند تا بتواند برای درس خواندن در خارج از کشور بورسیه بگیرد اما برای شرکت در این آزمون 500 لیر پول لازم است بنابراین او با عمه کادر تماس می گیرد و ماجرا را تعریف می کند تا پول بگیرد. کادر فقط به این شرط که بدریه به خانه ی آنها برگردد قبول می کند پول را به او بدهد. بدریه هم دلخور می شود و گوشی را قطع می کند.
بدریه که نگران گوکان شده او را کنار دریا پیدا می کند. گوکان از بدریه می خواهد که بیش از این ناراحتش نکند و از آنجا برود . او حسن را دشمن خود و قاتل پدرش می نامد و بدریه که از این حرفها خوشش نیامده از برادرش دفاع می کند. گوکان از کوره در می رود و با عصبانیت می گوید:« هر دوتونو کنار گذاشتم. دروغگویین. تو هم مثل اونی. اولش به من امید دادی و بعد با اون بچه پولدار گشتی. شما فرقی ندارین.» بدریه سیلی ای به صورت او می زند و گریه اش می گیرد. گوکان ادامه می دهد :« هم تو و هم حسن ازم فاصله بگیرید. برام تموم شدید.» بدریه بعد از رفتن گوکان گریه می کند و در همان موقع ارکان با او تماس می گیرد و سورپرایز آن شب را یاد آوری می کند. بدریه هم قبول می کند که همراهش برود.
کادیر از بارکین می خواهد که حسن و بدریه و جان را هم در مدرسه ی آرتمیس ثبت نام کند و می گوید که دیگر بچه های گلپری با دختر خودش فرقی ندارند. گلپری هم که تمام روز دنبال کار گشته و نتوانسته شغلی برای خودش پیدا کند به دفتر کادیر می رود. کادیر از بارکین می شنود که گلپری دنبال کار است. بنابراین دلخور و کمی عصبی می شود و به گلپری می گوید:« من چرا نمی دونم که تو دنبال کاری؟ ما ازدواج کردیم. به نظر تو این نرماله؟» گلپری ابتدا از پنهان کاری اش دفاع می کند و می گوید که باید مشکلاتش را خودش حل کند اما کمی بعد معذرت می خواهد. کادیر هم آرام می شود و دست او را می گیرد و می گوید:« منم معذرت می خوام. روزای سختی رو میگذرونیم ولی همش حل می شه.»
آرتمیس باز هم در طول روز چند بار به دستشویی می رود و بالا می آورد. او ماجرای کارت هتلی که در کشوی میز پدرش پیدا کرده را برای حسن تعریف می کند. حسن می گوید که احتمالا شیما و کادیر می خواهند دوباره با هم ازدواج کنند زیرا رابطه شان هم بهتر شده است. آرتمیس خوشحال می شود و آرزو می کند که همانطور باشد. حسن و آرتمیس به سینما می روند و از با هم بودنشان لذت می برند. آنها هنگام خارج شدن از سینما مدتی همانجا می ایستند و حرف می زنند. از طرفی کادیر و گلپری که تصمیم گرفته بودند به سینما بروند از داخل ماشین بچه ها را می بینند. گلپری که انگار هیولای ترسناکی را دیده است وحشت می کند و بسیار مضطرب می شود و زود سر کادیر را پایین می کشد تا دیده نشوند. هر دو از آن وضعیت خنده شان می گیرد و منتظر می مانند تا حرفهای حسن و آرتمیس تمام شود.

شما هم میتوانید در مورد این کالا بنویسید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سریال گلپری قسمت 92

  • کد محصول: 539
  • وزن کالا: 0.00000000 g
  • موجودی: 1000
تعداد فروش: 0 سفارش
.......................................
  • 1,000تومان

  • آیا از قیمت کالا راضی هستید؟

    بله خیر

تعداد بازدید: 679

برچسب ها: بازیگران سریال گلپری, پاورقی سریال, خلاصه سریال گلپری, خلاصه سریالهای گلپری, 'g\vd rslj 92, گلپری, گلپری 92, تماشای رایگان گلپری, بازیگران گلپری, قسمت92 سریال گلپری, گلپری قسمت نودویکم, 92گلپری, 92 گلپری, nhkg, n vhd'hk 'g\vss.دانلود, دانلود رایگان قسمت 92 گلپری دوبله به فارسی, دوبله به فارسیی قسمت 92 گلپری,

جديدترين ها

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موز کد 553

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موز کد 553

مایع ظرفشویی پیکسر با اساره خوشبو موزطریقه مصرف :ابتدا باقیمانده غذاها را از روی ظروف پاک نمایید سپس با توجه به چربی و تعداد ظروف ،میزان مناسبی از مایع ظرفشویی را بر روی اسفنج مرطوب ریخته سپس ظروف را با آن شسشتشو نمایید.ترکیبات آب دیونیزه،الکل،بنزن س..

8,000تومان

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552

پاندول ساعت ایستاده 4 فره برجسته کد 552ارتفاع پاندول ساعت حدودا 70 سانتی متر عدسی پاندول 18 سانتی متر طرحدار برجسته دارای 4 عدد سیم فرجنس ترکیب فلز و پلاستیکرنگ طلایی   مناسب ساعتهای ایستاده چوبی ، ساعتهای برنجی و پلاستی..

17,000تومان

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551

چای ممتاز لاهیجان بسته 400 گرمی کد 551 چای شکسته ممتاز :این نوع چای سیاه که در درجه ی دوم قرار دارد، کیفیتی نظیر چای سرگل دارد، با این تفاوت که درصد خلوص آن کمتر می باشد و در کارخانه چای، توسط فیلتر های مخصوص جداسازی می شود. زمان دم ای..

28,700تومان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالمان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالمان

فیلم سینمایی حکمرانی ظالماندرصورت مشاهده خطا و یا مشکل میتوانید در بخش نظرات اعلام نمایید فیلم سینمایی «حکمرانی ظالمان» اثری از سینمای هنرهای رزمی شرق آسیا به کارگردانی سو چائو پین و جان وو است. سو چائو پین فیلمنامه «حکمرانی ظالمان» را نگاشته‌..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 102

سریال گلپری قسمت 102

سریال گلپری قسمت 102تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 102بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 102سریال گلپری قسمت 10..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 101

سریال گلپری قسمت 101

سریال گلپری قسمت 101تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 101بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 101سریال گلپری قسمت 10..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 100

سریال گلپری قسمت 100

سریال گلپری قسمت 99تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 99بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 100سریال گلپری قسمت 100,..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 99

سریال گلپری قسمت 99

سریال گلپری قسمت 99تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 99بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  قسمتهای دیگر سریال گلپری را اینجا تماشا کنیدسریال گلپری قسمت 99سریال گلپری قسمت 99 تم..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 98

سریال گلپری قسمت 98

سریال گلپری قسمت 98تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 98بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 97سریال گلپری قسمت 98سریال گلپری قسمت 98 تماشای رایگان س..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 97

سریال گلپری قسمت 97

سریال گلپری قسمت 97تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 97بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 97خلاصه سریال گلپری قسمت 97..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 96

سریال گلپری قسمت 96

سریال گلپری قسمت 96تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 96بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 96خلاصه سریال گلپری قسمت 96..

1,000تومان

سریال گلپری قسمت 95

سریال گلپری قسمت 95

سریال گلپری قسمت 95تماشای رایگان سریال و فیلم دانلود سریال گلپری قسمت 95بازدید کننده محترم شما چشم ما باشید . درصورت خرابی لینک  یا مشکل گزارش دهید  دانلود سریال گلپری قسمت 95خلاصه سریال گلپری قسمت 95یعقوب خان برای ملاقات ای..

1,000تومان

ُ